Iki nemokamo pristatymo LT liko €45.00, siunčiame ir į ES!

Atsiskaitymo būdai

Atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje www.kudikis.eu galima šiais būdais:

. Mokėjimas per internetinę bankininkystę

Už produktus galite atsiskaityti per bet kurią Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą. Šie mokėjimai yra pilnai automatizuoti ir įvykdomi per keletą sekundžių. Tai Lietuvoje populiariausias atsiskaitymo būdas.

       

3.9.2. Mokėjimas mobiliąja pinigine

Galimybė Jums atsiskaityti mobiliosiomis piniginėmis – banko ar mokėjimo įstaigos programėlėmis išmaniajame telefone.

3.9.3. Mokėjimas grynais

Grynuosius pinigus surenkame Perlo terminaluose, PayPost ir Lietuvos pašto skyriuose, Maxima kasose. Šie tinklai, bendrai paėmus, sudaro daugiau kaip 2800 aptarnavimo taškų ir aprėpia visą Lietuvą iki mažiausio miestelio. Formuojant užsakymą pasirenkate mokėjimo būdą - apmokėti grynaisiais kasoje, spaudžiate tęsti ir Jums suformuojamas mokėjimo nurodymas, jį atsispausdinate ir vykstate apmokėti. Apmokėjimo lauksime 2 dienas, negavus apmokėjimo užsakymą atšauksime. Šis būdas yra patogus jei Jūs neturite el. bankininkystės. Tik atlikus apmokėjimą yra pristatoma prekė, tai nėra tas būdas kai Jūs susimokate už prekę grynais kurjeriui.

3.9.4. Mokėjimas pavedimu banke

Šis mokėjimo būdas suteikia galimybę Jums atlikti paprastą pavedimą banko skyriuje arba prisijungus prie internetinės bankininkystės ir patiems suvedus pavedimo duomenis.

       

 Mokėjimai atliekami naudojantis mokėjimų surinkimo sistema OPAY.lt

Rašyk
Skambink