Iki nemokamo pristatymo LT liko €45.00, siunčiame ir į ES!

Lizdelis kūdikiui, organinė medvilnė

Pristatymo laikas
Nemokamas pristatymas!

Prekės kodas: ecovikingm

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Nemokamas pristatymas!

     Šis lizdelis kūdikiui pagaminta iš švelniausios GOTS sertifikuotos organinės medvilnės ir netoksiškų spalvų. Itin minkštas čiužinys suteikia papildomos atramos ir aukšto ergonominio komforto. Saugus dizainas be palaidų virvelių ar plastikinių detalių. Nuimamas, keičiamas ir skalbiamas užvalkalas. Lizdelis auga kartu su vaiku, tinka 0-8 mėnesiams. Lengva pasiimti su savimi, komplektuojamas su praktišku kelioniniu krepšiu.

      EcoViking Babynest yra puikus pagalbininkas jūsų namuose ar keliaujant. Kai esate namuose, naudokite kūdikių lizdelį kaip minkštą ir saugią vietą savo mažyliui vežimėlyje ar lovelėje, ant grindų, ar tiesiog šalia savęs lovoje. "EcoViking Babynest" komplektuojamas su praktišku kelioniniu krepšiu. Todėl jį lengva pasiimti su savimi keliaujant ar mėgaujantis veikla lauke. Pasiimkite kūdikį su savimi į paplūdimį arba išsineškite į sodą. Namuose ar atostogų metu EcoViking Babynest leis jūsų vaikui jaustis patogiai ir saugiai.
     EcoViking Babynest yra pagamintas iš organinės medvilnės. Minkštas lizdelio čiužinys suteikia papildomą atramą ir didelį ergonominį komfortą jūsų kūdikiui. Produktas, kuris glaudžiai liečiasi su jautria naujagimio oda, atitinka griežtus žmogaus ir ekologijos reikalavimus. Visos EcoViking Babynest dalys yra pagamintos iš GOTS sertifikuotos organinės medvilnės ir nudažytos netoksiškomis spalvomis. Be to, lizdelyje nėra atsilaisvinusių virvelių ar plastikinių detalių. Dėl to mūsų kūdikių lizdelis yra saugi, švelni ir patogi vieta jūsų naujagimiui žaisti, ilsėtis ar miegoti (prižiūrint).
Dėl visapusės užtrauktuku užsegamos angos EcoViking babynest dangtelį lengva nuimti ir skalbti.

 

€10900 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Eco Viking
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink